• Szkoła Podstawowa Małe Morze w Pucku
    Szkoła Podstawowa Małe Morze w Pucku
  • Szkoła Podstawowa Małe Morze w Pucku
    Szkoła Podstawowa Małe Morze w Pucku
  • Ferie Przyrodnicze z Błękitną Szkołą
    Ferie Przyrodnicze z Błękitną Szkołą
    separator

    Zimowy szlak badacza...

  • Szkoła Podstawowa w Męcikale
    Szkoła Podstawowa w Męcikale
  • "Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom"
    "Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom"
    separator
  • Poznajemy Naszą  Zatokę 2016
    Poznajemy Naszą Zatokę 2016
  • Przyjazny Ogród
    Przyjazny Ogród
    separator
  • Gimnazjum w Wandowie
    Gimnazjum w Wandowie
  • Entomologiczny konkurs plastyczny.
    Entomologiczny konkurs plastyczny.
    separator

    Entomologiczny konkurs plastyczny    

  • Gimnazjum w Wandowie
    Gimnazjum w Wandowie
  • Jesienne sadzenie roślin cebulowych.
    Jesienne sadzenie roślin cebulowych.
    separator
    Jesienne sadzenie roślin cebulowych.         
  • Akcja-domki dla owadów
    Akcja-domki dla owadów
    separator

    "Pszczółki, skorki i biedronki... zbudujemy dla was domki !

  • Gimnazjum w Wandowie
    Gimnazjum w Wandowie

Konkurs plastyczny "Przyjazny Ogród"

Wczoraj w Błękitnej Szkole odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom przyrodniczego konkursu plastycznego pt. „Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom”, który towarzyszył wiosennej akcji edukacyjnej "Przyjazny ogród". Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i wpłynęło do nas ponad 200 prac z 15 szkół podstawowych powiatu puckiego. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za olbrzymi wkład pracy oraz zaangażowanie w przygotowanie projektów.

Rozdaniu dyplomów i nagród towarzyszyła prelekcja z prezentacją multimedialną na temat tworzenia przyjaznych warunków dla ptaków w naszych ogrodach. Dzięki dofinansowaniu konkursu ze środków WFOŚiGW w Gdańsku każda szkoła biorąca udział w konkursie dostała w prezencie budkę lęgową dla ptaków, a dzieci gry planszowe i książki.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy rozwijania pasji przyrodniczych!

Laureaci nagród w konkursie:

Kategoria  klasy 0-I

1 miejsce Sława Bartodziejska, kl 0a , Sz.P w Żarnowcu
2 miejsce Alan Wolski kl 1b,  SP Karwia
3 miejsce Maja Wolska, kl 1b, SP Karwia
Wyróżnienia:
  1. Iga Trella, kl 1b, SP w Mrzezinie
  2. Maciej Sarna, kl1, SP w Chłapowie
  3. Julia Muza, kl1b,  SP Karwia
  4. Laura Matusiak, kl1a, SP 3 we Władysławowie
  5. Błażej Rathenow, kl 1b, SP w Mrzezinie
  6. Igor Pepliński, przedszkole, SP w Rekowie Górnym

Kategoria  klasy II-III

1 miejsceAgata Basińska kl 3, SP w Mieroszynie
2 miejsceHubert Otrombke, kl 3, SP w Łebczu
3 miejsce Eliza Leszczyńska,kl 2b, SP w Łebczu
Wyróżnienia:
  1. Dominik Kuchnowski, kl2, SP w Werblini
  2. Karolina Żywiecka, kl 2b, SP w Mrzezinie
  3. Sara Labudda, kl 2b, SP w Mrzezinie
  4. Maciej Komorowski,kl 3b, SP w Mrzezinie
  5. Julia Pieper, kl 2, SP w Karwi
  6. Patrycja Ławniczak, kl 2 SP nr 3 we Władysławowie

Kategoria  klasy IV-VI

1 miejsce Natalia Wittbrodt, kl 6, SP Karwia
2 miejsce Zuzanna Wiecka, kl 6b, SP2 we Władysławowie
3 miejsce Patryk Stencel, kl 5, SP Karwia
Wyróżnienia:
  1. Paweł Dominik, kl 5, SP Karwia
  2. Weronika Jakubina, kl 5b, SP w Wierzchucinie
  3. Hanna Kuchnowska,  kl 5, SP Karwia
  4. Kinga Dettlaff, kl 6, SP Karwia
  5. Laura Kunikowska, kl 5a, SP2 we Władysławowie
  6. Paulina Rogowska kl 5a, SP2 we Władysławowie
  7. Oliwia Stromska kl 5, SP w Mieroszynie

Prace nagrodzone w konkursie

Kategoria klasy 0-I ZOBACZ...

Kategoria klasy I-III ZOBACZ...

Kategoria klasy IV-VI ZOBACZ...