• Nadmorski Piknik z Parkiem
  Nadmorski Piknik z Parkiem
 • Poznajemy Naszą Zatokę
  Poznajemy Naszą Zatokę
 • Szkoła Podstawowa Małe Morze w Pucku
  Szkoła Podstawowa Małe Morze w Pucku
 • Szkoła Podstawowa w Męcikale
  Szkoła Podstawowa w Męcikale
 • "Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom"
  "Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom"
  separator
 • Ferie Przyrodnicze z Błękitną Szkołą
  Ferie Przyrodnicze z Błękitną Szkołą
  separator

  Zimowy szlak badacza...

 • Przyjazny Ogród
  Przyjazny Ogród
  separator
 • Gimnazjum w Wandowie
  Gimnazjum w Wandowie
 • Entomologiczny konkurs plastyczny.
  Entomologiczny konkurs plastyczny.
  separator

  Entomologiczny konkurs plastyczny    

 • Jesienne sadzenie roślin cebulowych.
  Jesienne sadzenie roślin cebulowych.
  separator
  Jesienne sadzenie roślin cebulowych.         
 • Akcja-domki dla owadów
  Akcja-domki dla owadów
  separator

  "Pszczółki, skorki i biedronki... zbudujemy dla was domki !

 • Gimnazjum w Wandowie
  Gimnazjum w Wandowie

Błękitna Szkoła

WŁADYSŁAWOWO
Facebook Błękitna Szkoła

Odwiedź nas na Facebooku

Recal

Polecamy!

Wakacyjny Konkurs Fotograficzny 2018
Karaluchy pod poduchy

Zajęcia dla najmłodszych

Pomorscy

"Pomorscy czują klimat!"

Balticarium
Tradycyjne ogrody
zamień nawłocie...
Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
WFOSiGW

Konkurs plastyczny "Przyjazny Ogród"

Wczoraj w Błękitnej Szkole we Władysławowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom przyrodniczego konkursu plastycznego pt. „Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom”. który towarzyszył wiosennej akcji edukacyjnej "Przyjazny ogród". Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i wpłynęło do nas ponad 200 prac z 15 szkół podstawowych powiatu puckiego.  

III Wojewódzka Liga Przyrodnicza

 W środę 1 czerwca w Błękitnej Szkole przy NPK we Władysławowie spotkało się 18 gimnazjalistów, którzy zakwalifikowali się do finału III edycji Wojewódzkiej Ligi Przyrodniczej. Organizatorem konkursu  jest stowarzyszenie In gremio reprezentowane przez Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Gdyni. W tym roku głównym zagadnieniem konkursu był Bałtyk i Nadmorski Park Krajobrazowy.

"Przyjazny ogród"-zakończenie akcji ekologicznej

 W tym tygodniu Błękitna Szkoła we Władysławowie zakończyła dwumiesięczną akcję ekologiczną, której celem było szerzenie idei ekologicznego ogrodnictwa. Akcję „Przyjazny ogród” rozpoczęliśmy wraz z nadejściem pierwszego dnia wiosny czyli 21 marca. W trakcie jej trwania zrealizowano warsztaty dla uczniów z 11 szkół podstawowych powiatu puckiego: Karwi, Łebcza, Mieroszyna, Mrzezina, Pucka, Starzyna, Swarzewa, Werblini, Władysławowa i Żarnowca.

Poznajemy Naszą Zatokę 2016

Błękitna Szkoła we Władysławowie zaprasza młodzież gimnazjalną powiatu puckiego do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji edukacyjnej z cyklu: "Poznajemy Naszą Zatokę".  W ramach akcji planujemy rejs kutrem badawczym po wodach Zatoki Puckiej, w czasie którego między innymi odbędzie się połów i analiza składu gatunkowego organizmów wodnych żyjących w Zatoce. Ponadto przeprowadzone będą warsztaty geomorfologiczne nad brzegiem zatoki - przejście plażą w kierunku Rzucewa. Akcja odbędzie się w dniach 30 maja – 3 czerwca 2016 roku.