• Nadmorski Piknik z Parkiem
  Nadmorski Piknik z Parkiem
 • Poznajemy Naszą Zatokę
  Poznajemy Naszą Zatokę
 • Szkoła Podstawowa Małe Morze w Pucku
  Szkoła Podstawowa Małe Morze w Pucku
 • Szkoła Podstawowa w Męcikale
  Szkoła Podstawowa w Męcikale
 • "Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom"
  "Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom"
  separator
 • Ferie Przyrodnicze z Błękitną Szkołą
  Ferie Przyrodnicze z Błękitną Szkołą
  separator

  Zimowy szlak badacza...

 • Przyjazny Ogród
  Przyjazny Ogród
  separator
 • Gimnazjum w Wandowie
  Gimnazjum w Wandowie
 • Entomologiczny konkurs plastyczny.
  Entomologiczny konkurs plastyczny.
  separator

  Entomologiczny konkurs plastyczny    

 • Jesienne sadzenie roślin cebulowych.
  Jesienne sadzenie roślin cebulowych.
  separator
  Jesienne sadzenie roślin cebulowych.         
 • Akcja-domki dla owadów
  Akcja-domki dla owadów
  separator

  "Pszczółki, skorki i biedronki... zbudujemy dla was domki !

 • Gimnazjum w Wandowie
  Gimnazjum w Wandowie

Błękitna Szkoła

WŁADYSŁAWOWO
Facebook Błękitna Szkoła

Odwiedź nas na Facebooku

Recal

Polecamy!

Wakacyjny Konkurs Fotograficzny 2018
Karaluchy pod poduchy

Zajęcia dla najmłodszych

Pomorscy

"Pomorscy czują klimat!"

Balticarium
Tradycyjne ogrody
zamień nawłocie...
Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
WFOSiGW

Akcja Karmik 2015/2016 zakończona

   W poniedziałek 29 lutego zakończył się siódmy, ostatni odłów tegorocznej Akcji Karmnik w Błękitnej Szkole i Nadmorskim Parku Krajobrazowym. Akcja przeprowadzona w partnerstwie z Fundacją Akcja Bałtycka polegała na regularnym (co dwa tygodnie), obrączkowaniu ptaków przy karmniku w okresie dokarmiania, czyli od grudnia do końca lutego.
Jest to projekt ogólnopolski dzięki któremu

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski -XV edycja konkursu

 Dzisiaj w Błękitnej Szkole we Władysławowie odbył się kolejny etap XV edycji konkursu wiedzy przyrodniczej „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Konkurs został ogłoszony w październiku wśród gimnazjów powiatu puckiego. Do udziału zgłosiły się szkoły: z Pucka, Helu, Władysławowa, Krokowej, Darżlubia, Mrzezina i Żelistrzewa. Jak co roku na drodze eliminacji szkolnych, które odbyły się w listopadzie, wyłonione zostały czteroosobowe drużyny reprezentujące  swoje szkoły.

Edukacyjny wypoczynek młodzieży z Ukrainy w Błękitnej Szkole

W dniach od 2 do 14 sierpnia  Błękitna Szkoła gościła 20 osobową grupę młodych ludzi z Ukrainy. Podczas pobytu we Władysławowie młodzież wzięła udział w licznych warsztatach ekologicznych i wycieczkach krajoznawczych, dzięki którym miała okazję zapoznać się z walorami przyrodniczymi i krajobrazowymi Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.