Konkurs na mini-komiks „Moje przygody z ochroną przyrody”- klasy V-VIII

Data: 31-08-2020

Z okazji 20-lecia istnienia, Błękitna Szkoła ogłasza konkurs na krótką formę komiksową „Moje przygody z ochroną przyrody”. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas V-VIII szkół z powiatu puckiego, którzy będą rywalizować w dwóch kategoriach wiekowych:

- uczniowie klas V-VI
- uczniowie klas VII-VIII

Komiks powinien przedstawiać opowieść, która obrazuje działania na rzecz ochrony przyrody lub jakiekolwiek inne zdarzenie, którego osią fabuły jest przyroda, zwłaszcza Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Komiks powinien posiadać tytuł i zawierać przyrodnicze przesłanie.

Historyjka powinna być przedstawiona na jednej planszy. Maksymalny format pracy to A2
Skan lub zdjęcie pracy prosimy przysłać na adres email: bsk@pomorskieparki.pl
Termin - do 30 października 2020 r.

Do pracy należy załączyć skan podpisanej przez rodzica/opiekuna zgody na przetwarzanie danych osobowych dziecka - załącznik

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu.

Konkurs na mini-komiks „Moje przygody z ochroną przyrody”- klasy V-VIII grafika