przejdź do wersji normalnej (graficznej)

Menu


Konkurs plastyczny "Przyjazny Ogród"

Wczoraj w Błękitnej Szkole odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom przyrodniczego konkursu plastycznego pt. „Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom”, który towarzyszył wiosennej akcji edukacyjnej "Przyjazny ogród". Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i wpłynęło do nas ponad 200 prac z 15 szkół podstawowych powiatu puckiego. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za olbrzymi wkład pracy oraz zaangażowanie w przygotowanie projektów.

Rozdaniu dyplomów i nagród towarzyszyła prelekcja z prezentacją multimedialną na temat tworzenia przyjaznych warunków dla ptaków w naszych ogrodach. Dzięki dofinansowaniu konkursu ze środków WFOŚiGW w Gdańsku każda szkoła biorąca udział w konkursie dostała w prezencie budkę lęgową dla ptaków, a dzieci gry planszowe i książki.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy rozwijania pasji przyrodniczych!

Laureaci nagród w konkursie:

Kategoria  klasy 0-I

1 miejsce Sława Bartodziejska, kl 0a , Sz.P w Żarnowcu
2 miejsce Alan Wolski kl 1b,  SP Karwia
3 miejsce Maja Wolska, kl 1b, SP Karwia
Wyróżnienia:
  1. Iga Trella, kl 1b, SP w Mrzezinie
  2. Maciej Sarna, kl1, SP w Chłapowie
  3. Julia Muza, kl1b,  SP Karwia
  4. Laura Matusiak, kl1a, SP 3 we Władysławowie
  5. Błażej Rathenow, kl 1b, SP w Mrzezinie
  6. Igor Pepliński, przedszkole, SP w Rekowie Górnym

Kategoria  klasy II-III

1 miejsceAgata Basińska kl 3, SP w Mieroszynie
2 miejsceHubert Otrombke, kl 3, SP w Łebczu
3 miejsce Eliza Leszczyńska,kl 2b, SP w Łebczu
Wyróżnienia:
  1. Dominik Kuchnowski, kl2, SP w Werblini
  2. Karolina Żywiecka, kl 2b, SP w Mrzezinie
  3. Sara Labudda, kl 2b, SP w Mrzezinie
  4. Maciej Komorowski,kl 3b, SP w Mrzezinie
  5. Julia Pieper, kl 2, SP w Karwi
  6. Patrycja Ławniczak, kl 2 SP nr 3 we Władysławowie

Kategoria  klasy IV-VI

1 miejsce Natalia Wittbrodt, kl 6, SP Karwia
2 miejsce Zuzanna Wiecka, kl 6b, SP2 we Władysławowie
3 miejsce Patryk Stencel, kl 5, SP Karwia
Wyróżnienia:
  1. Paweł Dominik, kl 5, SP Karwia
  2. Weronika Jakubina, kl 5b, SP w Wierzchucinie
  3. Hanna Kuchnowska,  kl 5, SP Karwia
  4. Kinga Dettlaff, kl 6, SP Karwia
  5. Laura Kunikowska, kl 5a, SP2 we Władysławowie
  6. Paulina Rogowska kl 5a, SP2 we Władysławowie
  7. Oliwia Stromska kl 5, SP w Mieroszynie

Prace nagrodzone w konkursie

Kategoria klasy 0-I ZOBACZ...

Kategoria klasy I-III ZOBACZ...

Kategoria klasy IV-VI ZOBACZ...

Lista podstron:

Prace nagrodzone konkursie „Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom”.

czytaj więcej ...

Prace nagrodzone konkursie „Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom”.

czytaj więcej ...

Prace nagrodzone konkursie „Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom”.

czytaj więcej ...

Copyright © , Merkleina 1, 84-120 Władysławowo