przejdź do wersji normalnej (graficznej) | Błękitna Szkoła

„Nakręć siebie na przyrodę, nakręć o tym film” - laureaci konkursu

„Nakręć siebie na przyrodę, nakręć o tym film” pod takim hasłem ogłoszono konkurs na najlepszy amatorski film przyrodniczy.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, promowanie działań praktycznych na rzecz dzikiej przyrody oraz pogłębianie zamiłowania i szacunku do przyrody.

Laureatami konkursu zostali: Bartek Sokołowski ze Szkoły Podstawowej w Werblini – film pt.: „Endemiczne Pomorze” oraz Tomek Oreszke ze Szkoły Podstawowej  w Karwii – film pt.: "Mrówki". Filmiki autorstwa chłopców urzekły komisję konkursową, zadziwiły dużą wiedzą autorów i zaangażowaniem w odkrywanie fascynującego świata przyrody.

Zwycięzcom przekazano nagrody rzeczowe. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy odkrywania kolejnych pasji przyrodniczych.

Konkur został dofinansowany ze środków  WFOŚiGW w Gdańsku.