przejdź do wersji normalnej (graficznej) | Błękitna Szkoła

Poznajemy Naszą Zatokę 2021

Błękitna Szkoła we Władysławowie przy NPK

zaprasza uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich
z powiatu puckiego

do  wzięcia udziału w akcji edukacyjnej:

POZNAJEMY NASZĄ ZATOKĘ

7-11 czerwca

W programie:
Kiedy? Od 7 do 11 czerwca br.
O której? Godziny rozpoczęcia warsztatów 9.00, 10.30 i 12.00
Gdzie? Spotykamy się w Pucku przy wejściu na molo.

Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca 2021r.

kontakt: e-mail: bsk@pomorskieparki.pl, tel.: 58 674 16 31, kom. 531 368 104

Szczególnie zależy nam na uczestnictwie uczniów zainteresowanych tematyką przyrodniczą.
Prosimy o zabranie odzieży chroniącej od deszczu, wiatru i założenie obuwia nadającego się do wyjścia w teren.

Zgłoszenie udziału w akcji „Poznajemy Naszą Zatokę” jest traktowane jak świadome wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji zajęć.
Zgodnie art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
  1. Administratorem danych osobowych  jest Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych z siedzibą w Słupsku ul. Poniatowskiego 4a, kontakt.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@pomorskieparki.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji akcji, w tym do celów kontaktu z uczestnikami.
  4. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą.
  5. Dane przetwarzane będą do czasu wycofania się ze zgody, jednak nie dłużej niż 2 lata tj. do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  6. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, żądania ich usunięcia, bycia zapomnianym oraz prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wycofanie się ze zgody należy złożyć w formie wniosku drogą pisemną. Konsekwencją wycofania się ze zgody będzie brak możliwości uczestniczenia w akcji.
  7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jest niezbędne do wzięcia udziału w akcji