przejdź do wersji normalnej (graficznej) | Błękitna Szkoła

Rysowanie na ekranie - sieweczka obrożna

W najbliższą środę odbędzie się warsztat online „Rysowanie na ekranie” z Dawidem Kilonem. Podczas twórczych spotkań, którego organizatorem jest CIEE, pod kreskę są brane symbole parków krajobrazowych z naszego województwa.

Bohaterem najblizszego spotkania będzie sieweczka obrożna, gatunek występujacy w Nadmorskim Parku Krajobrazowym. A dokładnie pisklę sieweczki. Dlaczego akurat ona została wybrana? Bądźcie z nami a przekonacie się sami. Zapraszamy małych i dużych artystów, tych co czują rysowniczy klimat, ale również tych co od kredek stronią! Wszyscy wiemy, że przyrodniczych opowieści Dawida można słuchać godzinami.

Transmisja odbędzie na profilu CIEE w Facebook Live 27 października (środa) o godz. 18:00. Szykujcie kredki i polecajcie znajomym!

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/802800067116878/

Jeśli przeoczyliście poprzednie spotkania to zapraszamy tutaj:

CIEE- Rysowanie Obuwika - symbol Kaszubskiego Parku Krajobrazowego

CIEE- Rysowanie Zimorodka - "klejnotu" Zaborskiego Parku Krajobrazowego

Cykl spotkań jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Sieweczka obrożna, fot. D. Kilon