przejdź do wersji normalnej (graficznej) | Błękitna Szkoła

Wręczenie nagród w konkursie plastycznym i fotograficznym

26 czerwca w Błękitnej Szkole, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w dwóch konkursów zorganizowanych w związku z trwającym Rokiem Krajobrazów Pomorza.

Dzieci ze szkół podstawowych brały udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Namaluj Swój Świat – Nadmorskie Krajobrazy”, natomiast uczniowie szkół ponadpodstawowych w konkursie fotograficznym: „Nadmorskie Krajobrazy – obiektywem malowane”.

Konkursy były ogłoszone przez Błękitną Szkołę w marcu i skierowane do uczniów szkół z powiatu puckiego. Celem konkursu była popularyzacja walorów krajobrazowych Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Nadesłano około 200 bardzo ciekawych i różnorodnych prac, spośród których komisja konkursowa wyłoniła 12 laureatów w różnych kategoriach wiekowych.

Wyniku konkursu: TUTAJ