Wiosenne Warsztaty Rodzinne w Błękitnej Szkole grafika
W minioną sobotę, 25 marca w Błękitnej Szkole znowu spotkaliśmy się w rodzinnym gronie, na kolejnych przyrodniczych warsztatach.
Akcja Karmnik 2022/2023 - podsumowanie sezonu grafika
Z końcem lutego, podobnie jak w całej Polsce, zakończyła się Akcja Karmnik przy siedzibie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i Błękitnej Szkoły.
Konkurs na ulotkę "Poznaj przyrodę Zatoki Puckiej" grafika
Interesujesz się przyrodą? Zrób ulotkę o walorach przyrodniczych Zatoki Puckiej i wybierz się w rejs po tym akwenie!
Wiosenne Warsztaty Rodzinne grafika
Błękitna Szkoła we Władysławowie przy NPK serdecznie zaprasza na warsztaty, podczas których będziemy wykonywać wianki wielkanocne.
Noc Sów w Błękitnej Szkole - relacja z rodzinnych warsztatów grafika
Piątkowy wieczór, 10 marca w Błękitnej Szkole upłynął pod znakiem sów. Na naszym kolejnym rodzinnym spotkaniu
Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski – wyniki etapu parkowego grafika
23 lutego w siedzibie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego odbył się etap parkowy konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
Noc Sów 2023 w Błękitnaj Szkole grafika
Serdecznie zapraszamy  Spotkajmy się w Błękitnej Szkole we Władysławowie i wspólnie poznajmy tajemnice nocnych łowców!

Oferta Błękitnej Szkoły