Edukacyjne turnusy w "Błękitnej Szkole" w 2023 grafika
Uwaga !!! Ruszył nabór na edukacyjne turnusy w Błękitnej Szkole we Władysławowie na rok 2023
„Z Przyrodą za Pan Brat” czyli jak na feriach w tym roku z Błękitną Szkołą i Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym było. grafika
W tym roku na feryjne zajęcia przyrodnicze przyjechały do nas dzieci z Pucka, Leśniewa, Domatowa, Domatówka, Wielkiej Piaśnicy, Jastarni, Juraty i Kuźnicy. A co ciekawego robiły?
"Miłość w świecie roślin", czyli jakie związki mamy w przyrodzie? grafika
Już niedługo Walentynki, warto przygotować jakiś oryginalny prezent. A może inspiracją będą dzieła, które powstały na naszych warsztatach?
Rodzinne Warsztaty grafika
Walentynki już niedługo… Z tej okazji zapraszamy Was na rodzinne warsztaty „Miłość w świecie roślin”
Ferie z Błękitną Szkołą i Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym grafika
Zapraszamy do Błękitnej Szkoły i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego! Proponujemy grupom zorganizowanym nieodpłatne warsztaty w ramach corocznego cyklu „Ferie z Przyrodą za Pan...
"Jeż pożyteczny zwierz" grafika
Jesień w Błękitnej Szkole minęła pod hasłem „Jeż… pożyteczny zwierz”, akcji ekologicznej, do której zaprosiliśmy dzieci i młodzież z powiatu puckiego.
17 grudnia 2022 roku odeszła Katarzyna Woźniak grafika
Z głębokim żalem informujemy o śmierci naszej koleżanki, przyjaciółki i przyrodniczki Kasi Woźniak.
"Jeż pożyteczny zwierz" grafika
Prezentujemy zwycięskie plakaty edukacyjne zachęcające do pomocy jeżom oraz działań z zakresu czynnej  ochrony tych zwierząt.

Oferta Błękitnej Szkoły