Noc Świętojańska w Błękitnej Szkole grafika
Serdecznie zapraszamy 16 czerwca (piątek) na Noc Świętojańską do Błękitnej Szkoły we Władysławowie.
Rodzinne warsztaty w Błękitnej Szkole, czyli… grafika
Na sobotnich warsztatach rodzinnych można było się dowiedzieć prawie wszystkiego na temat obcych gatunków inwazyjnych.
Poznajemy Naszą Zatokę 2023 grafika
Błękitna Szkoła we Władysławowie przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym zaprasza do udziału uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich z powiatu...
Dzień Ziemi z Błękitną Szkołą 2023 grafika
Z okazji Dnia Ziemi Błękitna Szkoła zorganizowała warsztaty w Jastrzębiej Górze i Leśniewie.
Rodzinne Warsztaty grafika
Zapraszamy na majowe warsztaty poświęcone inwazyjnym gatunkom roślin, które spotykamy w naszych ogrodach. Przy okazji można wykonać własny ogród w słoiku.
"Nasz sąsiad-bocian biały" akcja edukacyjna i konkurs plastyczny grafika
Błękitna Szkoła serdecznie zaprasza uczniów klas I-V szkół podstawowych z powiatu puckiego do udziału

Oferta Błękitnej Szkoły