przejdź do wersji normalnej (graficznej)

Menu


Konkurs literacki dla dorosłych „Błękitna Szkoła w moich wspomnieniach”

Wszystkich nauczycieli, przyjaciół oraz sympatyków Błękitnej Szkoły we Władysławowie zapraszamy do udziału w konkursie literackim pt. „Błękitna Szkoła w moich wspomnieniach”.

W tym roku obchodzimy 20-lecie działalności. Wielu z Was na przestrzeni tych lat brało udział w warsztatach organizowanych przez naszą placówkę. Może chcecie się z nami podzielić swoimi refleksjami na ten temat? Zadaniem konkursowym jest stworzenie dowolnej formy literackiej (np. rymowanka, wiersz, opis, opowiadanie, felieton, sprawozdanie) dotyczącej działalności Błękitnej Szkoły. Praca literacka może być zilustrowana fotografią lub rysunkiem.

Prace można przesyłać do 30 października 2020 roku na adres e-mail: bsk@pomorskieparki.pl

Przesłanie prac konkursowych jest traktowane jak świadome wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia konkursu w tym do upublicznienia listy zwycięzców na stronie internetowej organizatora zgodnie z regulaminem konkursu.

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu.

My również  dzielimy się wspomnieniami. Oto pierwsze dziesięć lat z życia Błękitnej Szkoły. Czy rozpoznajecie się na fotografiach?

Lista podstron:

Nowa strona (1)

czytaj więcej ...

Copyright © , Merkleina 1, 84-120 Władysławowo