Akcja Ekologiczna: "Zwierzęta w mieście"

Data: 22-02-2017

Błękitna Szkoła we Władysławowie
serdecznie zaprasza uczniów
szkół podstawowych powiatu puckiego
do udziału w kolejnej wiosennej akcji ekologicznej.

Od marca do końca kwietnia realizowane będą bezpłatne warsztaty, podczas których uczniowie zapoznają się z wybranymi gatunkami zwierząt występującymi w mieście. Dowiedzą się między innymi o ich znaczeniu w tworzeniu bioróżnorodności krajobrazu miejskiego. Zajęcia mogą się odbywać w siedzibie Błękitnej Szkoły lub w szkole. Wszystkie chętne klasy prosimy o kontakt z Błękitną Szkołą: tel. 58 674 16 31 lub kom. 531 368 104 w celu ustalenia terminu zajęć. Zgłodszenia na warsztaty przyjmujemy do 17 marca br.

W ramach akcji zapraszamy również do udziału w przyrodniczym konkursie plastycznym "Zwierzęta w mieście" Jest to konkurs indywidualny. Wszystkich chętnych prosimy o dostarczenie prac do siedziby Błękitnej Szkoły do 12 maja br. Prace będą ocenianie w trzech kategoriach wiekowych:
•    1 kategoria: klasy 0-I
•    2 kategoria: klasy II-III
•    3 kategoria: klasy IV-VI

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 19 maja przez powołaną komisję konkursową. O wynikach laureatów poinformujemy telefonicznie oraz na naszej stronie internetowej. Wręczenie nagród odbędzie się pod koniec maja br. w Błękitnej Szkole we Władysławowie.

Prosimy o zamieszczenie pełnych informacji o autorze.
(Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa szkoły, imię, nazwisko i kontakt do nauczyciela koordynującego).

Warsztaty oraz nagrody w konkursie są finansowane ze środków WFOŚiGW w Gdańsku.