Ferie z Błękitną Szkołą

Data: 09-01-2018
Kreatywnie i z pomysłem

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA
29 stycznia - 2 lutego 2018r.
10.00 - 13.00
    Błękitna Szkoła we Władysławowie zaprasza dzieci i młodzież spędzającą ferie zimowe w świetlicach, bibliotekach itp. na terenie powiatu puckiego na bezpłatne warsztaty. Zajęcia będą odbywały się w pierwszym tygodniu ferii zimowych (29 stycznia-2 lutego br.)  w naszej siedzibie przy ul. Merkleina 1 we Władysławowie.
Proponujemy następujące tematy zajęć:
  • Poznajemy zimową przyrodę NPK (zajęcia terenowo-stacjonarne)
  • „Z zimą za pan brat” - przystosowania roślin i zwierząt do chłodnych warunków
  • Zimowa szkoła przetrwania (zajęcia terenowo-stacjonarne)
  • „Feryjne sposoby na roślinne wyroby”-Robienie naturalnych mydełek i ziołowych saszetek, malowanie płóciennych toreb itp. (warsztaty stacjonarne)

Do dnia 19 stycznia przyjmujemy rezerwacje pod nr telefonów: 58 674 16 31, kom. 531 368 104.

Na zakończenie zajęć istnieje możliwość zorganizowania ogniska przy naszej siedzibie.

„Ferie z Błękitną Szkołą-kreatywnie i z pomysłem” finansowane są przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.