Ferie z Błękitną Szkołą

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA
11-15 lutego 2019r.
10.00 - 13.00

Błękitna Szkoła we Władysławowie zaprasza zoganizowane grupy dzieci i młodzieży spędzające ferie zimowe w świetlicach, bibliotekach itp. na terenie powiatu puckiego na bezpłatne warsztaty. Zajęcia będą odbywały się w pierwszym tygodniu ferii zimowych (11-15 lutego br.)  w naszej siedzibie przy ul. Merkleina 1 we Władysławowie.

Proponujemy następujące tematy zajęć:

• „Wytrop mnie” – zajęcia w terenie
  • „Przyroda odkryła to pierwsza” - zajęcia stacjonarne
  • „Zrób to sam” - kreatywne warsztaty: „Mikroświat zamknięty w szkle”, ziołowe mydełka, kolorowe świeczki i inne.
A przy tym „Kupa śmiechu” czyli przyrodnicze gry i zabawy dla odważnych.
Na zakończenie zajęć istnieje możliwość zorganizowania ogniska przy naszej siedzibie.

Rezerwacje przyjmujemy do 6 lutego pod nr telefonów: 58 674 16 31, kom. 531 368 104.

Ferie z Błękitną Szkołą- "Z przyrodą za pan brat" finansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.