Finał konkursu „Pozdrowienia z Nadmorskiego Parku Krajobrazowego”

Data: 20-11-2018
    Wczoraj miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w przyrodniczym konkursie plastycznym na projekt pocztówki „Pozdrowienia z Nadmorskiego Parku Krajobrazowego” zorganizowanym z okazji 40-lecia NPK. Konkurs był skierowany do uczniów klas I-VI ze szkół podstawowych powiatu puckiego, a jego celem była promocja walorów przyrodniczych i kulturowych naszego Parku. Pomysłowość i zaangażowanie uczestników przerosły nasze oczekiwania. Z 11 szkół (Puck, Darżlubie, Mrzezino, Werblinia, Władysławowo, Chłapowo, Karwia, Swarzewo, Krokowa, Jastrzębia Góra i Wierzchucino) nadesłano 150 pięknych i niepowtarzalnych projektów pocztówek przedstawiających walory NPK. Czteroosobowe jury konkursowe wyłoniło trzy najlepsze prace oraz wyróżnienia w każdej z kategorii wiekowych, dodatkowo przyznano wyróżnienia Facebook. Łącznie nagrodzono 21 laureatów. Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace i życzymy rozwijania pasji przyrodniczych.
Na zakończenie uroczystości uczestnicy z zaciekawieniem wysłuchali prelekcji na temat ptaków, które można spotkać w NPK.

 

Konkurs został zorganizowany dzięki dofinansowaniu WFOŚiGW w Gdańsku.

 

Prace nagrodzone w konkursie

Kategoria klasy I-II ZOBACZ...

Kategoria klasy III-IV ZOBACZ...

Kategoria klasy V-VI ZOBACZ...

 

Władysławowo, 20.11.2018

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów
Kolejną laureatką została.
Drużyna z Mrzezina
Laureaci konkursu ze Szkoły Podstawowej w Karwi
Wielkie brawa dla uczniów z Chłapowa
Laureaci z Pucka
Oto moja praca
Gość specjalny pan Dawid Weisbrodt opowiada o ptakach NPK