Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

Błękitna Szkoła przy NPK we Władysławowie

 

  • Nadmorski Piknik z Parkiem 2021
    Nadmorski Piknik z Parkiem 2021
  • Półkolonie z Błękitną Szkołą
    Półkolonie z Błękitną Szkołą
    separator

    Przyroda to przygoda

  • Poznajemy Naszą Zatokę 2021
    Poznajemy Naszą Zatokę 2021
    separator

    Edukacja na Zatoce Puckiej 

  • Poznajemy Naszą Zatokę 2021
    Poznajemy Naszą Zatokę 2021
    separator

    Edukacja na Zatoce Puckiej

  • Dzwońcie, piszcie, rezerwujcie terminy...
    Dzwońcie, piszcie, rezerwujcie terminy...
  • Dbamy o różnorodność biologiczną...
    Dbamy o różnorodność biologiczną...
  • Konkurs fotograficzny "Zwiastuny wiosny w Nadmorskim Parku Krajobrazowym"
    Konkurs fotograficzny "Zwiastuny wiosny w Nadmorskim Parku Krajobrazowym"
  • Konkurs plastyczny
    Konkurs plastyczny
    separator

     "Pająki, sowy, nietoperze...od dziś legendom nie wierzę"

  • Konkurs plastyczny
    Konkurs plastyczny
    separator

     "Pająki, sowy, nietoperze...od dziś legendom nie wierzę"

  • Wakacyjny Konkurs Fotograficzny 2019
    Wakacyjny Konkurs Fotograficzny 2019
    separator

    ZDJĘCIE LIPCA - Katarzyna Foigt

  • Wakacyjny Konkurs Fotograficzny 2019
    Wakacyjny Konkurs Fotograficzny 2019
    separator

    ZDJĘCIE SIERPNIA - Dorota Pisarska

  • Nadmorski Piknik z Parkiem
    Nadmorski Piknik z Parkiem
  • Ferie Przyrodnicze z Błękitną Szkołą 2019
    Ferie Przyrodnicze z Błękitną Szkołą 2019
    separator

    Z przyrodą za pan brat

  • Poznajemy Naszą  Zatokę
    Poznajemy Naszą Zatokę
  • "Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom"
    "Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom"
    separator
WŁADYSŁAWOWO
KONKURSY

KONKURS PLASTYCZNY

Informacje o mieszkańcach drzew znajdziesz w kolejnych postach na naszym profilu Facebook

Materiały edukacyjne PLGR

Materiały edukacyjne dotyczące Bałtyku i Kaszub Północnych 

Gra terenowa - Jakie drzewa rosną w Pucku?

Gra terenowa

Gra terenowa - Drzewa Władysławowa

Przyrodnicza gra terenowa-Drzewa Władysławowa

Quiz - Czwartki z botaniką

Quiz: Czwartki z botaniką

Poznajemy drzewa i krzewy
Facebook Błękitna Szkoła

Odwiedź nas na Facebooku

Parki Krajobrazowe Polski-konkurs

KONKURS INTERNETOWY

ZPK-poznaj i chroń

WYDAWNICTWO ZABORSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO

Pomagamy Pszczołom-KPK

POMAGAMY PSZCZOŁOM

Folder-Wdzydzki PK
Pomorscy

"Pomorscy czują klimat!"

Tradycyjne ogrody
zamień nawłocie...
Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
WFOSiGW

Wczoraj w Błękitnej Szkole odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom przyrodniczego konkursu plastycznego pt. „Zaprojektuj ogród przyjazny zwierzętom”, który towarzyszył wiosennej akcji edukacyjnej "Przyjazny ogród". Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i wpłynęło do nas ponad 200 prac z 15 szkół podstawowych powiatu puckiego. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za olbrzymi wkład pracy oraz zaangażowanie w przygotowanie projektów.

Rozdaniu dyplomów i nagród towarzyszyła prelekcja z prezentacją multimedialną na temat tworzenia przyjaznych warunków dla ptaków w naszych ogrodach. Dzięki dofinansowaniu konkursu ze środków WFOŚiGW w Gdańsku każda szkoła biorąca udział w konkursie dostała w prezencie budkę lęgową dla ptaków, a dzieci gry planszowe i książki.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy rozwijania pasji przyrodniczych!

Laureaci nagród w konkursie:

Kategoria  klasy 0-I

1 miejsce Sława Bartodziejska, kl 0a , Sz.P w Żarnowcu
2 miejsce Alan Wolski kl 1b,  SP Karwia
3 miejsce Maja Wolska, kl 1b, SP Karwia
Wyróżnienia:
  1. Iga Trella, kl 1b, SP w Mrzezinie
  2. Maciej Sarna, kl1, SP w Chłapowie
  3. Julia Muza, kl1b,  SP Karwia
  4. Laura Matusiak, kl1a, SP 3 we Władysławowie
  5. Błażej Rathenow, kl 1b, SP w Mrzezinie
  6. Igor Pepliński, przedszkole, SP w Rekowie Górnym

Kategoria  klasy II-III

1 miejsceAgata Basińska kl 3, SP w Mieroszynie
2 miejsceHubert Otrombke, kl 3, SP w Łebczu
3 miejsce Eliza Leszczyńska,kl 2b, SP w Łebczu
Wyróżnienia:
  1. Dominik Kuchnowski, kl2, SP w Werblini
  2. Karolina Żywiecka, kl 2b, SP w Mrzezinie
  3. Sara Labudda, kl 2b, SP w Mrzezinie
  4. Maciej Komorowski,kl 3b, SP w Mrzezinie
  5. Julia Pieper, kl 2, SP w Karwi
  6. Patrycja Ławniczak, kl 2 SP nr 3 we Władysławowie

Kategoria  klasy IV-VI

1 miejsce Natalia Wittbrodt, kl 6, SP Karwia
2 miejsce Zuzanna Wiecka, kl 6b, SP2 we Władysławowie
3 miejsce Patryk Stencel, kl 5, SP Karwia
Wyróżnienia:
  1. Paweł Dominik, kl 5, SP Karwia
  2. Weronika Jakubina, kl 5b, SP w Wierzchucinie
  3. Hanna Kuchnowska,  kl 5, SP Karwia
  4. Kinga Dettlaff, kl 6, SP Karwia
  5. Laura Kunikowska, kl 5a, SP2 we Władysławowie
  6. Paulina Rogowska kl 5a, SP2 we Władysławowie
  7. Oliwia Stromska kl 5, SP w Mieroszynie

Prace nagrodzone w konkursie

Kategoria klasy 0-I ZOBACZ...

Kategoria klasy I-III ZOBACZ...

Kategoria klasy IV-VI ZOBACZ...