Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

edycja XXIII - Ssaki Polski

Data: 14-11-2023

Plakat konkursowy Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski -edycja XXII - zdjęcie mewy w morzu, fot. Patrycja BoszkeNadmorski Park Krajobrazowy i Błękitna Szkoła we Władysławowie serdecznie zapraszają uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych z gmin: Puck, Władysławowo, Hel, Jastarnia, Krokowa, Kosakowo oraz gminy miejskiej Puck do wzięcia udziału w konkursie pn. „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.  Hasło przewodnie XXIII edycji konkursu brzmi: "Ssaki Polski"

Dokładne informacje na temat warunków uczestnictwa, przebiegu oraz kalendarz konkursu zawarte są w Regulaminie.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Lucyna Bizewską (tel. 531 368 104 – od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.00).

W celu przystąpienia do konkursu należy wypełnić kartę zgłoszeniową (załącznik nr 4 regulaminu) i do dnia 30 listopada 2023 r. przesłać skan na adres e-mail: l.bizewska@pomorskieparki.pl 

 

Do pobrania: