Miłość w świecie ptaków

Data: 08-01-2024

Walentynki już niedługo…. Z tej okazji zapraszamy Was na rodzinne warsztaty „Miłość w świecie ptaków”, podczas których opowiemy o ptasich zalotach i innych zagadnieniach związanych z poszukiwaniem i znajdowaniem partnerów wśród ptaków. Na koniec każda rodzina biorąca udział w warsztatach wykona budkę lęgową, którą będzie mogła zabrać ze sobą i powiesić w odpowiednim miejscu. Podczas warsztatów będzie można także skonsultować miejsce powieszenia budki oraz dowiedzieć się jak należy dbać o ptaki, które możemy spotkać w naszych ogrodach.

  • Termin: 10 lutego (sobota) 2024 r, godz. 10.00
  • Miejsce: Błękitna Szkoła we Władysławowie, ul. Merkleina 1, Władysławowo
  • Warsztaty są przeznaczone dla grup rodzinnych. Ilość miejsc ograniczona.
  • Prosimy o zapisy poprzez wysłanie e-maila na adres: bsk@pomorskieparki.pl
Grafika 1: Miłość w świecie ptaków