Wiosenne Warsztaty Rodzinne

25 marca 2023, godz. 10:00

Data: 13-03-2023

Choć za oknem bywa jeszcze całkiem zimno, to promienie słońca przypominają nam, że wiosna jest tuż, tuż... a wraz z nadchodzącą wiosną zapraszamy Was na rodzinne warsztaty, podczas których będziemy wykonywać wianki wielkanocne. Możecie nimi ozdobić wejście do domu bądź stół wielkanocny. Podstawą wianka będą dary natury, które można znaleźć wiosną na spacerze, czyli młode gałązki wierzby, bukszpanu czy bazie. My zapewniamy materiały i narzędzia do pracy oraz opowiemy Wam o wiosennych roślinach i roślinnych tradycjach wielkanocnych. Wy przynieście ze sobą dobry humor i zapał do pracy.

  Warsztaty są przeznaczone dla grup rodzinnych. Ilość miejsc ograniczona.
  Miejsce: Błękitna Szkoła we Władysławowie, ul. Merkleina 1, Władysławowo
  Prosimy o zapisy poprzez wysłanie e-maila na adres: bsk@pomorskieparki.pl