Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

edycja XXII - Ptaki Parków Krajobrazowych

Data: 15-11-2022

Plakat konkursowy Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski -edycja XXII - zdjęcie mewy w morzu, fot. Patrycja BoszkeNadmorski Park Krajobrazowy i Błękitna Szkoła we Władysławowie serdecznie zapraszają uczniów klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej z gmin: Puck, Władysławowo, Hel, Jastarnia, Krokowa, Kosakowo oraz gminy miejskiej Puck do wzięcia udziału w konkursie pn. „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.  Hasłem przewodnim XXII edycji konkursu są: "Ptaki Parków Krajobrazowych"

Dokładne informacje na temat warunków uczestnictwa, przebiegu oraz kalendarza konkursu zawarte są w Regulaminie.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Lucyna Bizewską (tel. 531 368 104 – od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30).

W celu przystąpienia do konkursu należy wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać na adres e-mail: l.bizewska@pomorskieparki.pl  do dnia 25 listopada 2022 r.

Do pobrania:

Logo ogólnopolskiego konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski