Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i  kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: bsk@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie, nr 58-674-16-31

Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie Błękitnej Szkoły. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

Europejskie Dni Ptaków 2010 w Błękitnej Szkole grafika
2010-10-07

Europejskie Dni Ptaków 2010 w Błękitnej Szkole

Pierwszy weekend października przebiegał pod hasłem obchodów Europejskich Dni Ptaków. W piątek 1 października odbyła się akcja propagująca wiedzę o ptakach „Poznajemy Naszą Zatokę – Ptasią Zatokę”.
Dzieci z Winiar w Błękitnej Szkole grafika
2010-09-21

Dzieci z Winiar w Błękitnej Szkole

W dniach 06-17 września „Błękitna Szkoła” we Władysławowie gościła grupę dzieci ze Szkoły Podstawowej z Winiar koło Sandomierza leżącej na terenach objętych powodzią.
Kolonie ekologiczne w Błękitnej Szkole przy NPK we Władysławowie grafika
2010-08-09

Kolonie ekologiczne w Błękitnej Szkole przy NPK we Władysławowie

W dniach 26 lipca - 6 sierpnia w Błękitnej Szkole we Władysławowie, odbyły się kolejne kolonie ekologiczne dla grupy dzieci z Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego w Kartuzach.
Letni Obóz Naukowego Koła Chemików Studentów Politechniki Gdańskiej w Błękitnej Szkole we Władysławowie grafika
2010-07-30

W dniach 5 - 23 lipca 2010r. Błękitna Szkoła we Władysławowie po raz kolejny gościła członków Naukowego Koła Chemików Studentów Politechniki Gdańskiej w ramach Letniego obozu naukowego: „Zatoka Pucka 2010” .