Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i  kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: bsk@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie, nr 58-674-16-31

Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie Błękitnej Szkoły. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

17 grudnia 2022 roku odeszła Katarzyna Woźniak grafika
2022-12-19

17 grudnia 2022 roku odeszła Katarzyna Woźniak

Z głębokim żalem informujemy o śmierci naszej koleżanki, przyjaciółki i przyrodniczki Kasi Woźniak.

"Jeż pożyteczny zwierz" grafika
2022-12-16

"Jeż... pożyteczny zwierz"

Prezentujemy zwycięskie plakaty edukacyjne zachęcające do pomocy jeżom oraz działań z zakresu czynnej  ochrony tych zwierząt.

"Jeż pożyteczny zwierz" grafika
2022-12-16

"Jeż... pożyteczny zwierz"

Jak wygląda jeż wschodni, a jak zachodni? Czy już wszystko wiemy na temat jeży? Dzieci z klas pierwszych i drugich oraz trzecich i czwartych  szkół podstawowych powiatu puckiego zgłębiło ten temat i wykonało wspaniałe modele jeża.

Świąteczne Warsztaty Rodzinne za nami grafika
2022-12-06

Świąteczne Warsztaty Rodzinne za nami

Wiemy jak rodzinnie spędzić czas kreatywnie, w miłej i radosnej atmosferze, promując przyrodnicze działania na okres Świąt. W minioną sobotę, 3 grudnia w siedzibie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego odbyły się rodzinne warsztaty wiankowe.

Akcja Karmnik 2022/2023 grafika
2022-12-02

Akcja Karmnik 2022/2023

W piątek 2 grudnia odbyły się pierwsze odłowy. Pracownicy Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i Błękitnej Szkoły we Władysławowie jak co roku włączyli się do ogólnopolskiej Akcji Karmnik.

Świąteczne Warsztaty Rodzinne grafika
2022-11-17

Świąteczne Warsztaty Rodzinne

Błękitna Szkoła we Władysławowie przy NPK serdecznie zaprasza

Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" grafika
2022-11-15

Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

Nadmorski Park Krajobrazowy i Błękitna Szkoła we Władysławowie serdecznie zapraszają uczniów klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej z gmin: Puck, Władysławowo, Hel, Jastarnia, Krokowa, Kosakowo oraz gminy miejskiej Puck do wzięcia udziału w konkursie pn. „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

Zróbmy domki dla jeży - relacja z rodzinnych warsztatów grafika
2022-11-15

Zróbmy domki dla jeży - relacja z rodzinnych warsztatów

5 listopada 2022 w siedzibie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego odbyły się rodzinne warsztaty przyrodnicze z budowania domków dla jeży.

"Fokus na nadmorskie rośliny"- rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego grafika
2022-11-03

"Fokus na nadmorskie rośliny"- rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Mamy za sobą rozstrzygniecie konkursu fotograficznego „Focus na nadmorskie rośliny", zorganizowanego przez Błękitną Szkołę we Władysławowie z okazji trwającego Roku Botaniki.

Domki dla jeży - rodzinne warsztaty przyrodnicze grafika
2022-10-21

Domki dla jeży - rodzinne warsztaty przyrodnicze

Domki dla jeży - rodzinne warsztaty przyrodnicze w Nadmorskim Parku Krajobrazowym. Serdecznie zapraszamy!

Relacja z wycieczki krajoznawczej dla obywateli Ukrainy grafika
2022-09-14

Relacja z wycieczki krajoznawczej dla obywateli Ukrainy

W sobotę, 10 września 2022, odbyła się druga edycja wycieczki na Mierzeję Helską dla obywateli Ukrainy.

"Jeż pożyteczny zwierz" akcja edukacyjna i konkurs plastyczny grafika
2022-09-05

"Jeż... pożyteczny zwierz" akcja edukacyjna i konkurs plastyczny

Błękitna Szkoła we Władysławowie zaprasza do udziału uczniów szkół podstawowych z powiatu puckiego

Wycieczka dla obywateli Ukrainy - 2 edycja grafika
2022-09-01

Wycieczka dla obywateli Ukrainy - 2 edycja

Запрошуємо гостей з України на безкоштовну оглядову екскурсію до Хель
Serdecznie zapraszamy gości z Ukrainy na bezpłatną wycieczkę krajoznawczą do Helu

Lato z Błękitną Szkołą 2022 - podsumowanie grafika
2022-08-30

Lato z Błękitną Szkołą 2022 - podsumowanie

Niejednego odkrycia przyrodniczego dokonali półkoloniści i koloniści  spędzający wakacje w naszym regionie, a to za sprawą udziału w letnich zajęciach Błękitnej Szkoły we Władysławowie „Przyroda to przygoda”.

Nadmorski Piknik z Parkiem 2022 grafika
2022-08-12

Nadmorski Piknik z Parkiem 2022

Nadmorski Piknik z Parkiem to okazja do bliższego poznania nadmorskiej przyrody i porozmawiania ze specjalistami na jej temat.

Nadmorski Piknik z Parkiem grafika
2022-07-26

Nadmorski Piknik z Parkiem

W dniach 4 i 11 sierpnia zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Nadmorski Piknik z Parkiem" . W planie wiele atrakcji zarówno dla starszych i młodszych, m.in. "Nadmorska przyroda ", "Z pamiętnika botanika", malowanie toreb płóciennych oraz gry i zabawy edukacyjne, czyli wszystko co pozwoli miło i interesująco spędzić czwartkowe popołudnie.

Fotorelacja z wycieczki krajoznawczej dla obywateli Ukrainy grafika
2022-07-04

Fotorelacja z wycieczki krajoznawczej dla obywateli Ukrainy

W sobotę, 2 lipca, odbyła się wycieczka krajoznawcza na Mierzeję Helską dla obywateli Ukrainy

Wycieczka dla obywateli Ukrainy grafika
2022-06-21

Wycieczka dla obywateli Ukrainy

Запрошуємо гостей з України на безкоштовну оглядову екскурсію до Хель

Półkolonie z Błękitną Szkołą we Władysławowie grafika
2022-06-15

Półkolonie z Błękitną Szkołą we Władysławowie

Na wakacje też coś mamy, na półkolonie zapraszamy. Z Błękitną Szkołą we Władysławowie nudy już nie będzie w głowie...

"Poznajemy Naszą Zatokę 2022" - relacja grafika
2022-06-09

"Poznajemy Naszą Zatokę 2022" - relacja

W dniach 30 maja - 3 czerwca 2022 odbyła się coroczna akcja edukacyjna dla szkół powiatu puckiego.