Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i  kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: bsk@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie, nr 58-674-16-31

Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie Błękitnej Szkoły. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

"Poznajemy Naszą Zatokę 2022" - relacja grafika
2022-06-09

"Poznajemy Naszą Zatokę 2022" - relacja

W dniach 30 maja - 3 czerwca 2022 odbyła się coroczna akcja edukacyjna dla szkół powiatu puckiego.

"Fokus na nadmorskie rośliny" - konkurs fotograficzny grafika
2022-05-23

"Fokus na nadmorskie rośliny" - konkurs fotograficzny

Błękitna Szkoła we Władysławowie wszystkich chętnych serdecznie zaprasza do udziału w przyrodniczym konkursie fotograficznym

Poznajemy Naszą Zatokę 2022 grafika
2022-05-16

Poznajemy Naszą Zatokę 2022

Błękitna Szkoła we Władysławowie przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym zaprasza

Kumate zwierzęta, czyli płazy w NPK – konkurs plastyczny rozstrzygnięty grafika
2022-05-11

Kumate zwierzęta, czyli płazy w NPK – konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Zielone, szare, pomarańczowymi plamkami, z „grzebieniem” a nawet czasami niebieskie… Płazy mogą być wielorakie. Ich różnorodność obrazują prace plastyczne uczniów klas I-VI szkół podstawowych z powiatu puckiego, które wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Błękitną Szkołę we Władysławowie

Wojewódzki finał ogólnopolskiego konkursu wiedzy „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” grafika
2022-05-09

Organizatorem tegorocznego etapu wojewódzkiego była Błękitna Szkoła we Władysławowie i Nadmorski Park Krajobrazowy.

Dzień Ziemi z Błękitną Szkołą grafika
2022-05-05

Dzień Ziemi z Błękitną Szkołą

Okazuje się, że przyrodę można poznawać nie tylko obserwując ją i nasłuchując jej odgłosów. Warto uruchomić zmysł węchu i dotyku a także smaku.

Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" - etap prakowy grafika
2022-03-29

Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" - etap prakowy

Znamy zwycięzców etapu parkowego XXI edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

"Kumate zwierzęta czyli, płazy Nadmorskiego Parku Krajobrazowego" - konkurs plastyczny grafika
2022-03-16

Tematem konkursu są płazy (m.in. traszka zwyczajna; ropucha: szara, zielona i paskówka; żaba: wodna, jeziorkowa, moczarowa) występujące na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy do udziału !

Podsumowanie Akcji Karmnik 2021/2022 w Błękitnej Szkole grafika
2022-03-11

Podsumowanie Akcji Karmnik 2021/2022 w Błękitnej Szkole

Podsumowanie Akcji Karmnik w Błękitnej Szkole i Nadmorskim Parku Krajobrazowym

Ferie zimowe za nami, a wiedza przyrodnicza w nas grafika
2022-03-01

Ferie zimowe za nami, a wiedza przyrodnicza w nas

Bałtyk, nietoperz, smalec... :) czyli ferie przyrodnicze z Błękitną Szkołą i Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym

Zimowy Obóz Naukowy Studentów Politechniki Gdańskiej grafika
2022-02-28

Zimowy Obóz Naukowy Studentów Politechniki Gdańskiej

Studenci z Naukowego Koła Chemików i Koła Mikrobiologii w Inżynierii Środowiska po raz kolejny w ramach zimowego obozu naukowego gościli w Błękitnej Szkole i Nadmorskim Parku krajobrazowym.

Ferie z Błękitną Szkołą i Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym grafika
2022-02-02

Ferie z Błękitną Szkołą i Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym

Ferie już niedługo... Kto je spędzi z nami?
Akcja Karmnik 2021/2022 grafika
2021-12-07

Akcja Karmnik 2021/2022

Z początkiem grudnia, jak co roku Nadmorski Park Krajobrazowy i Błękitna Szkoła przyłączyli się do się kolejnego sezonu Akcji Karmnik.

"Drzewa i ich mieszkańcy"- rozstrzygnięcie konkursu plastycznego grafika
2021-12-06

"Drzewa i ich mieszkańcy"- rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

We wrześniu Błękitna Szkoła przy NPK we Władysławowie ogłosiła przyrodniczy konkurs plastyczny dla szkół podstawowych z powiatu puckiego.

Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" grafika
2021-11-15

Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

Nadmorski Park Krajobrazowy i Błękitna Szkoła we Władysławowie serdecznie zapraszają uczniów klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej z gmin: Puck, Władysławowo, Hel, Jastarnia, Krokowa, Kosakowo oraz gminy miejskiej Puck do wzięcia udziału w konkursie pn. „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

Dzień Krajobrazu 2021 z Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym -relacja grafika
2021-10-28

Dzień Krajobrazu 2021 z Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym -relacja

"Tropem otwartego krajobrazu klifowego". Spacer edukacyjny z Rozewia do Jastrzębiej Góry.

Rysowanie na ekranie - sieweczka obrożna grafika
2021-10-22

Rysowanie na ekranie - sieweczka obrożna

„Rysowanie na ekranie” z Dawidem Kilonem. Podczas twórczych spotkań weźmiemy pod kreskę symbole parków krajobrazowych z naszego województwa. W tym spotkaniu Nadmorski PK i sieweczka obrożna.

Dzień Krajobrazu - "Tropem otwartego krajobrazu klifowego" grafika
2021-10-07

Dzień Krajobrazu - "Tropem otwartego krajobrazu klifowego"

Nadmorski Park Krajobrazowy i Błękitna Szkoła we Władysławowie zapraszają na spacer edukacyjny z okazji Dnia Krajobrazu

"Drzewa i ich mieszkańcy" - konkurs plastyczny grafika
2021-09-15

"Drzewa i ich mieszkańcy" - konkurs plastyczny

Błękitna Szkoła przy NPK serdecznie zaprasza uczniów klas I – VI szkół podstawowych powiatu puckiego do wzięcia udziału w przyrodniczym konkursie plastycznym.

Wspomnienia z wakacji z Błękitną Szkołą we Władysławowie grafika
2021-09-13

Wspomnienia z wakacji z Błękitną Szkołą we Władysławowie

W minione wakacje wiele dzieci i młodzieży spędziło czas z Błękitną Szkołą we Władysławowie.